17 май, 2013
Анализ на изборите
Следва анализ на изборите.
Мога да измисля голям брой умни приказки, с които да блесна пред приятели, познати и непознати във Фейсбук. Истината обаче е, че въртейки се измежду една групичка 200-300 човека, които ги вълнува какво се случва в България (пасивно или активно), няма да променим нищо.
Не познавам някого, който не е гласувал. Така че каквото и да напиша сега за тази малка група от хора, които гласуват, колкото и искрено да се възмутим от положението в България, няма да променим нищо. Промяната ще дойде, когато гласуват онези ~50%, които в неделя си останаха вкъщи.
Сред тях има образовани и необразовани, прости и интелигентни, бедни и богати, влизащи в Интернет и четящи "Уикенд".
На мен лично ми се повдига, когато чуя някое от следните словосъчетания: "интелигентно малцинство в Интернет", "интелектуален елит", "централна градска част". На дядо Генчо от с. Пелатиково, Кюстендилско също.
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Тъжен е факта, че има случай когато кандидати за народни представители гласуват за себе си (естествено) и техните роднини също гласуват за тях а накрая излиза че според избирателния списък всички са гласували за ГЕРБ.
ОтговорИзтриванеТова наистина е най-страшното...
ОтговорИзтриванеСлучило ли се е наистина?
ОтговорИзтриванеИма една история, която върви упорито...
ОтговорИзтриванехмм, чакай малко, ти не беше ли от бсп?
ОтговорИзтриванет.е. нали сте почти наравно с победителите, каква е драмата?
Развалил си си езика. какво е това "също" като последна дума в изречението???
ОтговорИзтриванеДа бе знам, само се разписвам сега...
ОтговорИзтриванеЕдна клюкарка каза - как точно се разбра че гласовете са станали за герб като в комисията мнозинство е имала опозицията а и председателя е бил от бсп. По-вероятно е да са станали за БСП
ОтговорИзтриванеНаистина е така .аз бях наблюдателка на изборите и съм сигурна че имаше хора членове на малки партии който са гласували за себе си а в последствие в протоколите нямаше гласове за тяхната партия
ОтговорИзтриване